Ważne wyjazdy Orkanu i Sparty

Czołowe zespoły piłkarskie naszego powiatu zagrają w weekend na wyjazdach.

Sparta Oborniki podbudowana awansem do finału okręgowego Pucharu Polski zagra w Poznaniu. Zespół TPS Winogrady wygrał podobnie jak oborniczanie 2 mecze wiosną. Zajmuje czwarte miejsce w tabeli, a Sparta drugie. Będzie to na pewno trudne spotkanie dla wicelidera ligi międzyokregowej.

Podobnie ciężkie zmagania czeka Orkan. Objezierski zespół wygrał pierwszy mecz pokazując, że ma naprawde duży potencjał. W sobotnie popołudnie przeciwnikiem w Buku będzie Patria. Mecz wicelidera ligi okręgowej na boisku treciej drużyny jest hitem tej kolejki. Wierzymy, że Orkan zrewanżuje się rywalom za przegraną w pierwszej rundzie.

Kibiców zachęcamy do kibicowania drużynom także na wyjazdach. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież