O 15:00 Orkan gra z Sokołem Duszniki (film)

Orkan Objezierze rozpoczyna rundę wiosenną od meczu z Sokołem Duszniki.

Przygotowania do rundy rewanżowej w Orkanie przebiegły bez zakłóceń. Drużyna jest gotowa do walki o awans. Trener Piotr Kucharski unika jednak jasnych deklaracji. Orkan i tak ma świadomość tego, że znajduje się w doskonałej sytuacji wyjściowej. Nikt głośno nie powie, że zespół walczy o awans, ale sytuacja w tabeli jest oczywista. Nikt nogi nie odstawi. Dodatkowym smaczkiem jest rywalizacja Orkanu ze Spartą. Obie drużyny chcą awansu. Choć zespoły występują w różnych ligach to rywalizacja między nimi trwa. Oby za kilka miesięcy oba zespoły cieszyły się z promocji do wyższej ligi.

Co trener Piotr Kucharski powiedział przed rundą wiosenną? (youtube.con/eoborniki}

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież