Faworyt ligi na drodze Wicherków (film)

KS Futsal Oborniki zagra w sobotni wieczór w Lesznie kolejne spotkanie ligowe.

Derby Wielkopolski będą ozdobą 19 kolejki 1. Polskiej Ligi Futsalu. Leszczynianie od pierwszej kolejki uchodzili za faworytów obecnych rozgrywek. Przez wiele kolejek liderowali. W ostatnich meczach jednak zaczęli gubić punkty. Lekceważenie rywali, a do tego presja nie pomaga im w wywalczeniu upragnionego awansu.

Oborniczanie liczą na sprawienie niespodzianki w Lesznie. Mecz w Białymstoku pokazał, że stać ich na dużo. Dzisiejszy pojedynek, jak i pozostałe 3 mecze będą ważnym sprawdzianem dla drużyny z Obornik. W tych spotkaniach oborniczanie zagrają z trzema najlepszymi zespołami w lidze. Pokażą one, czy KS Futsal Oborniki stać już o walkę o TOP 3 na zapleczu Ekstraklasy. 

Początek meczu z Hali Trapez w Lesznie o godz. 19:30.  youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież