Sparta rozpoczyna rundę wiosenną (film)

MKS Sparta Oborniki rozpoczyna wiosnę od wyjazdu do Gołańczy.

Obornicka Sparta rozpoczyna walkę o awans do IV ligi. Drużynapod wodza trenera Sławomira Dyzerta intenywnie przygotowywała się do rundy wiosennej. W czole tabeli panuje ścisk. Liczyć się będzie każdy punkt. Na finiszu przygotowań zawodników dopadła grypa żołądkowa. Na szczęscie się odbyło bez urazów mechanicznych.

O 15:00 Sparta zgra w Gołańczy z Zamkiem. O rundzie wiosennej oraz o zakończonych przygotowaniach rozmawialiśmy w czwartek 21 marca z trenerem Sławomirem Dyzertem. youtube.com.eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież