Dawid Golon zagra w Objezierzu

Orkan Objezierze zagra 23 marca ostatni sparing przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

Wiosna coraz śmielej zagląda na nasze ogrody. Na drzewach i krzewach pojawiają się duże pąki. Do życia budzi się przyroda, a to nieodzowny znak: na boiska powracają piłkarze.

23 marca ostatni sparing zagra Orkan Objezierze. Orkan znajduje się na trzeciej pozycji w lidze okręgowej z zaledwie jednym punktem straty do lidera z Wróblewa. W sobotę na murawę w Objezierzu wybiegna doskonale znane sobie zespoły. Orkan bowiem zagra z Rożnovią Rożnowo. Oznacza to, że w Objezierzu zobaczymy ponownie Dawida Golona. Tym razem jednak wybiegnie w barwach Rożnovii. Początek sparingu o godz. 15:00.

Tydzień później oba zespoły będą już walczyły o punkty ligowe. Orkan zagra u siebie z Sokołem Duszniki. Rożnovię czeka mecz wyjazdowy z Poznań FC.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież