Dziś dwa mecze piłki ręcznej

Sympatycy piłki ręcznej zobaczą dziś w Hali OCS aż dwa mecze ligowe.

Najpierw na parkiet wubiegnie zespół piłkarek. Po ostatnich porażkach oborniczanki muszą oglądać się za siebie. W każdym meczu istotny będzie każdy punkt. Dziś o taką zdobycz powalczą z zespołem MMKS Jutrzenka Płock. Obie drużyny dzieli 12 punktów. Płocczanki znajduja się na 4, a spartanki na 8 pozycji. W pierwszym meczu oborniczanki były o krok od sprawienia niespodzianki. Dziś w bramce nie zagra Małgorzata Kochańska-Lizewicz, ani Marika Niezgodzka. Ta druga naderwała na treningu więzadła w kolanie. Gospodynie stoją przed ciężkim zadaniem. Będa potrzebowały wsparcia kibiców.

Dwie godziny później, tj. o 19:00, na parkiecie pojawi się męski zespół. Rywalem podopiecznych Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka będzie OSiR Komprachcice. Rywal znajduje się na przedostaniej pozycji w tabeli II ligi doslnoślaskiej gr.1. Ma na swoim koncie zaledwie 11 punktów. Dla Sparty to okazja na pokazanie się z dobrej strony przed własną publicznością i zdobycie kompletu punktów. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież