Gmina Rogoźno będzie miała 4 plaże! (film)

Gmina Rogoźno coraz odważniej stawia na rekreację i wypoczynek.

Bogactwem Rogoźna, ale i całej gminy, jest woda. Jezioro Rogozińskie, ale i te mniejsze zbiorniki stanowią ogromny potencjał. To ogromna szansa rozwoju samorządu pod względem atrakcyjności turystycznej. Już w poniedziałek 29 kwietnia rozpocznie się kolejny etap oczyszczania jezior. Wzdłuż linii brzegowej J. Rogozińskiego rewitalizowane są plaże przy ul. Za Jeziorem, ale także przy Plażowej. Należy pamiętać także o Jeziorze Nienawiskim. W planach jest także inwestycja nad J. Budziszewskim. W tym roku będą gotowe dla rogoźnian 3 plaże strzeżone, a w przyszłym pewnie i czwarta (Budziszewko). W całym powiecie strefą wypoczynku mogą pochwalić się tylko Oborniki. Jest nią kąpielisku przy ul. Kowanowskiej.

O prowadzoncyh inwestycjach i tych planowanych opowiedział burmistrz Roman Szuberski. youotube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież