Trener Arciszewski: Musieliśmy coś zmienić w przygotowaniach (film)

Męska drużyna SKF KPR Sparta Oborniki przygotowywała się intensywnie do nowego sezonu.

Ostatnie sezony mieliśmy słabe początki - stwierdzał jednoznacznie trener Marek Arciszewski. Chcieliśmy coś zmienić i to zrobiliśmy.

Trener wyjaśnił nam na czym polegała główna zmiana: Łapaliśmy formę w 1/4 sezonie. Musieliśmy dokonać korekty w przygotowaniach - mówił dalej Arciszewski. W tym roku zwiększyliśmy ilość meczy sparingowych. Ich liczba zwiększyła się blisko trzykrotnie.

Zespół pod względem kadry jest na podobnym poziomie, jak w poprzednim sezonie. Niektórzy twierdzą nieśmiało, że nawet mocniejszy. Nikt jednak nie chce niczego obiecać. To jest bowiem sport. Różne rzeczy mogą się przytrafić.

Dziś prezentujemy film z jednego z treningów. Jutro zapraszamy do zapoznania się z kadrą zespołu na sezon 2017/2018.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież