Skip to main content


Pokazali co umieli

| UM Oborniki | Pływanie

Na pływalni w Obornikach odbyła się jubileuszowa, 10 edycja zawodów „Pokażemy co umiemy” która co roku pod tą samą nazwą sprawdza umiejętności obornickich pływaków UKS „Trójka”.

Zawodnicy startowali w 6 konkurencjach indywidualnych, w 4 kategoriach wiekowych oraz sztafecie mieszanej 8x25m stylem zmiennym.

Klasa I płynęła 2x 25m stylem grzbietowym, klasa II 2x25m stylem klasycznym, klasa III 2x25m stylem motylkowym a zawodnicy z grupy sportowej z klas IV – VI 2x25m stylem dowolnym.

WYNIKI

UM Oborniki

 

{gallery}2012/sport/2012-05/12{/gallery}

W dniach 12-14 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich kolejna edycja Poznań Sport Expo – projektu dla miłośników sportów biegowych. W tym roku gościem specjalnym wydarzenia będzie Otylia Jędrzejczak, która podczas targów poprowadzi zajęcia WF-u w ...
20 czerwca na obornickiej pływalni odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w pływaniu. Uczestnikami zawodów byli uczniowie pierwszej klasy sportowej oraz drugiej międzyoddziałowej klasy pływackiej.
Po przejęciu obornickiej pływalni przez PWiK obiekt ten odzyskuje swój blask. Jest szansa, że za 2 miesiące będzie można skorzystać ze zjeżdżalni!
Centrum Rekreacji Oborniki przygotowało nielada niespodziankę dla najmłodszych. Dzieci do lat 12 będą mogły w okresie świątecznym korzystać z basenów za darmo!
Centrum Rekreacji Oborniki zostanie otwarte jeszcze w tym tygodniu!
Jedenaście medali, w  tym  4 złote, 5 srebrnych i 2 brązowe wywalczyli wioślarze UKS „OLIMPIA” Rogoźno podczas rozegranych w sobotę 18 maja Otwartych Regat Wioślarskich pod patronatem Burmistrza Rogoźna. Dwunasty medal „utopił” Michał Pilarski, który mając...
16 listopada 2012 r na terenie Kompleksu sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie odbyły się XIV Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu.