Wełna Rogoźno wycofała się z rozgrywek

Welna Rogozno wycofana z rozgrywek ligi okregowej

Wełna Rogoźno nie zagra już w tym sezonie w lidze okręgowej.

W rundzie wiosennej Wełna spisywała się słabo. Zdobyła zaledwie 2 punkty. Problemem zespołu była liczebność kadry, która zmniejszała się wraz ze zbliżaniem się końca sezonu. Część zawodników jest skonfliktowana z zarządem. Na treningach w ostatnich dniach nie było żadnego zawodnika.

W tych okolicznościach klub nie widział innego rozwiązania, jak po prostu wycofać się z rozgrywek ligi okręgowej. Dzisiejszy mecz z Wielkopolską Komorniki nie odbędzie się.

Komentarze   

0 #3 Grzegorz 2017-06-10 01:16
Zdanie dla Zarządu: jakie podejście taka kara :)
Cytować
+1 #2 cyrk 2017-06-10 00:05
Wełna to stowarzyszenie o ile się nie mylę. Bezpośrednią pieczę nad stowarzyszeniam i sprawuje Starosta i on myślę bez większych problemów może odwołać Prezesa. Pytanie czy to zrobi....?
Cytować
+1 #1 Kibic 2017-06-09 19:03
Brawo dla zarządu !!!
Trzeba być bez jaj o honorze nie wspomnę żeby doprowadzić klub do takiej sytuacji.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież