Skip to main content


Sentymentalna podróż trenera Krzysztofa Cieciury

| Łukasz | Wełna Rogoźno

RKS Wełna Rogoźno zagra w sobotę z wiceliderem z Lubonia. Będzie to wyjątkowe spotkanie dla Krzysztofa Cieciury.

W ubiegły weekend RKS podejmował rezerwy Kotwicy Kórnik. Mecz przez długi czas nie przynosił rozstrzygnięcia. Dopiero w 65 minucie za sprawą Michała Sierszuły Wełna zdobyła bramkę. Jak się okazało z czasem była to jedyna bramka w tym spotkaniu. Dała ona jednak cenne 3 punkty. Autorem ostatniego podania był Krzysztof Cieciura.

Mecz z Kotwicą był już trzecim z rzędu, gdy na boisku pojawił się trener. RKS notuje problemy z kadrą spowodowane częściowo przez kontuzje i pauzy za kartki. W sobotę 27 maja RKS zagra na wyjeździe z Lubońskim KS. Będzie to dla trenera Krzysztofa Cieciury sentymentalna podróż. W przeszłości reprezentował on barwy tego klubu,

Luboński KS - RKS Wełna Rogoźno, 27,05.2023, godz. 15:00

 

 

Seniorzy RKS Wełna Rogoźno zdobyli trzecie miejsce w turnieju halowym Skoki Cup o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.
Seniorzy RKS Wełna Rogoźno chcą walczyć wiosną o awans do ligi okręgowej.
W Urzędzie Miejskim w obecności Burmistrza Rogoźna podpisano umowę na "Kompleksową modernizację boiska sportowego RKS WEŁNA Rogoźno"
Wełna Rogoźno pokonała Kłos ll Budzyń 2:0 na inaugurację nowego sezonu.
Wełna Rogoźno rozpocznie nowy sezon od spotkania z rezerwami Kłosa Budzyń.
Rogoziński Klub Sportowy Wełna Rogoźno otrzymał prawie 0,5 mln zł na przebudowę boiska.
Kacper Poor zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski U14 z drużyną Wielkopolski . Wychowanek RKS Wełna Rogoźno grał na turnieju w dolnośląskich Truskolasach.