Skip to main content

Trener K. Cieciura: W nogach czuliśmy jeszcze mecz pucharowy

| Łukasz | Wełna Rogoźno

Wełna Rogoźno pokonała w sobotnie popołudnie drużynę GKS Płomień Nekla.

Po odejściu części zawodników z zespołu Zarząd RKS Wełna Rogoźno postanowił pozostać przy jednym zespole. Zespół z Wielkiej Poznańskiej występuje w A-klasie. Za drużynę seniorów w sezonie 2022/2023 odpowiada trener Krzysztof Cieciura.

Zagraliśmy dzisiaj słaby mecz - mówi trener Cieciura. Udało nam się szybko zdobyć bramkę, która na pewno dała nam duży komfort. Niestety nie daliśmy rady pójść za ciosem. Zabrakło zarówno determinacji, jak i skuteczności. Finalnie to jednak my cieszymy się z 3 punktów, za co chłopakom dziękuję. W nogach czuliśmy jeszcze mecz pucharowy. - kończy przedstawiciel Wełny.

Jedyna bramka w meczu padła już w 7 minucie. Świetnie przyjął piłkę Patryk Złoch, który podał tak dokładnie, że Adamowi Rybarczykowi pozostało dołożyć tylko nogę. Drużyna Nekli nastawiła się na szybkie i długie podania, które wprowadzały zamieszanie w szykach obronnych Wełny, ale nie przynosiły wymiernego zysku. Zespół z Rogoźna ewidentnie odczuwał trudy wymagającego spotkania pucharowego z Przemysławem. Tym szczególniej Wełna musi być zadowolona z 3 punktów.

Po rozegraniu niepełnych 2 kolejek Wełna plasuje się na 3 miejscu z 4 punktami. Za tydzień RKS czeka mecz wyjazdowy z Maratończykiem Brzeźno.

Sukces seniorów RKS Wełna Rogoźno

Seniorzy RKS Wełna Rogoźno zdobyli trzecie miejsce w turnieju halowym Skoki Cup o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.

Seniorzy Wełny Rogoźno chcą walczyć o awans (foto)

Seniorzy RKS Wełna Rogoźno chcą walczyć wiosną o awans do ligi okręgowej.

Umowa na modernizację boiska Wełny Rogoźno podpisana!

W Urzędzie Miejskim w obecności Burmistrza Rogoźna podpisano umowę na "Kompleksową modernizację boiska sportowego RKS WEŁNA Rogoźno"

Ważna wygrana Wełny Rogoźno z rezerwami Kłosa Budzyń

Wełna Rogoźno pokonała Kłos ll Budzyń 2:0 na inaugurację nowego sezonu.

Wełna Rogoźno rozpoczyna sezon 2023/2024. Nie będzie łatwo

Wełna Rogoźno rozpocznie nowy sezon od spotkania z rezerwami Kłosa Budzyń.

Przebudowa boiska w Rogoźnie musi zakończyć się do połowy 2024 roku

Rogoziński Klub Sportowy Wełna Rogoźno otrzymał prawie 0,5 mln zł na przebudowę boiska.

Kacper Poor ze srebrnym medalem Mistrzostw Polski

Kacper Poor zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski U14 z drużyną Wielkopolski . Wychowanek RKS Wełna Rogoźno grał na turnieju w dolnośląskich Truskolasach.