RKS Wełna Rogoźno - KS Łopuchowo 2:3. Będzie walkower?

Rogozińska Wełna przegrała spotkanie ligowe z KS Łopuchowo 2:3.

Nie tak miało wyglądać spotkanie Wełny Rogoźno. Gospodarze obawiali się tego meczu, ale boisko miało pokazać siłę Wełny. Dwa błędy rogoźnian kosztowały drużynę jednak stratę, aż dwóch bramek. Dodatkowo problem z pachwiną miał Sławomir Urban. Łącznie RKS stracił w tym meczu 3 bramki, a sam pokusił się o 2. Na listę strzelców wpisali się:Jakub Łubianka, Krzysztof Zieliński.

W ostatnich minutach Wełna próbowała zdobyc choćby jeden punkt. Dużej determinacji towarzyszyła jednak duża nerwowość. Ostatecznie Wełna przegrała z KS Łopuchowo 2:3.

Wynik z boiska prawdopodobnie jednak się zmieni. Drużyna RKS zgłosiła sędziom, że w zespole rywali zagrał zawodnik, który powinien pauzować za 4 żółte kartki. Na boisku pojawił się po innym nazwiskiem. W przerwie meczu miał opuścić stadion przy ul. Wielkiej Poznańskiej. Dowodem na występ nieuprawnionego zawodnika mają być zdjęcia. Ostateczną decyzję podejmie po weekendzie WZPN.

Drużyna Wełny Rogoźno zagra w przyszły weekend w Luboniu z rezerwami Stelli.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież