Wełna Rogoźno wygrała bez straty bramki

Wyjazd do Uchorowa przyniósł Wełnie Rogoźno komplet punktów.

Blok defensywny w końcu zagrał w optymalnym zestawieniu - komentował mecz Krystian Kaczmarczyk. KS Uchorowo w zasadzie nie stworzyło sobie sytuacji klarownej do strzelenie bramki. Staraliśmy się szybko odbierać piłkę rywalom i wyprowadzać  swoje akcje. Jesteśmy zadowoleni ze swojej gry, jak i wyniku - dodał na koniec Kaczmarczyk.

Boisko w Uchorowie dziś nie sprzyjało szybkiej grze. RKS był jednak zdecydowanie lepszą drużyną w tym meczu i zasłużenie wygrał. Bramki zdobywali: Krzysztof Zieliński 2, Sławomir Urban 1 (karny), Błażej Nowak 1, Szymon Wojciechowski 1.

W sobotę 19 października do Rogoźna przyjeżdża drużyna KS Łopuchowo. Początek meczu już o 14:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież