RKS Wełna Rogoźno zagra w B-klasie (film)

W Rogoźnie po kilku latach przerwy znów zobaczymy seniorski zespół Wełny Rogoźno w rozgrywkach ligowych.

Kilka lat przerwy gry seniorskiego zespołu Wełny w rozgrywkach spowodował spory głód piłki. Występ Orłów Kruka w Pucharze Polski pokazał, że Rogoźno potrzebuje swojej drużyny. Dobre wyniki Orłów tylko ten apetyt zwiększyły.

Dziś wiadomo, że seniorski zespół Wełny wystąpi w rozgrywkach WZPN. Drużyna rozpocznie od rozgrywek B-klasy, choć mogła próbować aplikować o start od A-klasy. W poniedziałek 17 czerwca Rada Miejska w Rogoźnie zabezpieczyła środki w wysokości 35.000 zł na start zespołu w rozgrywkach ligowych. Poinformował o tym zawodników trenujących przy ul. Seminerialnej przewodniczący Maciej Kutka. Całość działań koordynuje Adrian Czarnecki, który otrzymał przysłowiowe błogosławieństwo od burmistrza Romana Szuberskiego.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Krystianem Kaczmarczykiem i Sławomirem Urbanem. youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież