Pierwszy trening seniorów Wełny Rogoźno

W poniedziałek 3 czerwca odbył się pierwszy trening seniorskiej drużyny Wełny Rogoźno.

Klub z Rogoźna będzie obchodził w 2021 roku stulecie istnienia. Konflikt w środowisku sportowym spowodował, że drużyna seniorów została wycofana z rogrywek. W sezonie 2019/2020 RKS Wełna Rogoźno ponownie ma się pojawić w rozgrywkach WZPN. 

Sprawę przywrócenia do rozgrywek klubowych seniorskiego zepsołu Wełny koordynuje Adrian Czarnecki, który otrzymał wsparcie ze strony burmistrza Romana Szuberskiego. 3 czerwca na orliku przy ul. Seminerialnej odbył się pierwszy trening. Uczestniczyło w nim 18 zawodników. Chętnych jest jednak znacznie więcej. Mogą się oni zgłaszać do Adriana Czarneckiego.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież