Kolejny zawodnik przeniesie się z LKS do Rożnovii?

Rożnovia Rożnowo znów jest aktywna na rynku transferowym.

Przed nowym sezonem KS Rożnovię Rożnowo zasili m.in. Patryk Złoch i Dawid Golon. W okresie przerwy między rundami zarząd klubu z ul. Dworcowej szuka kolejnych zawodników. Po przenosinach popularnego "Kury" z Lipy do Rożnowa kolejny zawodnik może pójść tym śladem. Tym razem mowa o bramkarzu. Na celowniku rożnowskiego zespołu znajduje się wychowanek klubu z Lipy Rafał Dylawerski.

O przygotowaniach zespołów do rundy wiosennej będziemy informować w najbliższych dniach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież