Rożnovia Rożnowo - Rokita Rokietnica 11:3

Roznovia Rożnowo wygrała swój ostatni sparing przed sezonem 2018/2019.

W sobotę 11 sierpnia Roznovia zagrała z Rokitą Rokietnica. Dla rożnowian to był ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem nowego sezonu. Kolejny raz z najlepszej swojej strony pokazał się Dawid Golon. Nowy zawodnik Rożnovii zdobył 5 bramek, a swój dorobek uzupełnił 3 asystami.

Prawdziwe granie Rożnovia rozpoczyna w niedzielę 19 sierpnia. Wówczas o godz. 16:00 podejmą na swoim boisku Poznań FC.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież