Towarzyski mecz Golnicy i Rożnovii

Golnica Ryczywół pokonała w meczu towarzyskim Rożnovię Rożnowo 5:3 (2:1).

Na 11:00 zespoły A-klasowe zaplanowały na 29 lipca spotkanie towarzyskie. Obie drużyny będa rywalizowały w tej samej grupie w sezonie 2018/2019. Dziś w niezwykle upalnej atmosferze Golnica i Rożnovia testowały swoich zawodników. Goście przyjechali z kadrą 19-osobową, a gospodarze radzili sobie z 14-osobowym zapleczem.

Mecz, który miał zdecydowanie oblicze szkoleniowe, zakończył się wygraną gospodarzy 5:3(2:1). Dla Golnicy aż 4 bramki zdobył Marek Musielak. Piąte trafienie to dzieło Bartłomieja Skrzypka. Dla Rożnovii 2 gole zdobył Dawid Golon, który też zaliczył asystę przy bramce Przemysława Szramy.

Po meczu o warunkach pogodowych króko wypowiedział się Damian Ławniczak: Ciężkie. Było za ciepło, ale dobrze że graliśmy o 11 bo dało się to jeszcze znieść.

Kolejne sparingi odbędą oba zespoły za tydzień. Golnica gra z Błękitnymi Kuźnica Czarnkowska, a Rożnovia z WKS Owieczki.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież