Rożnovia rozpoczyna treningi z Dawidem Golonem w składzie! (film)

KS Rożnovia Rożnowo rozpoczyna w poniedziałek treningi przed sezonem 2018/2019.

Klub z Rożnowa zakończył rozgrywki w sezonie 2017/2018 na czwartym miejscu poznańskiej B-klasy. Ostatecznie dało to bezpośredni awans do A-klasy bez rozgrywania dodatkowego meczu barażowego. Zespół Rożnovii tym samym zrealizował cel, jaki sobie postawił przed sezonem.

Czas jednak zapomnieć o sukcesie i rozpocząć przygotowania do nowych rozgrywek. Rożnovia pierwsze spotkanie ma w poniedziałek 23 lipca. W zespole ma się pojawić Dawid Golon. Potwierdził nam tę informację sam zawodnik:

Chcę pomóc kolejnemu zespołowi w awansie do ligi okręgowej - powiedział nam dziś Dawid Golon. Tak naprawdę brakuje tylko już mojego podpisu, abym stał się pełnoprawnym zawodnikiem Rożnovii.

Rożnovia zaprasza do zgłaszania się do zespołu. Sezon będzie trudny i długi , a cel przed drużyną jest jeden podstawowy - zachować status drużyny A-klasowej. 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z prezesami Rożnovii Marcinem Stypułą i Przemysławem Szramą oraz kapitanem Michałem Grabiarzem, który przeprowadziliśmy podczas oficjalnego zakończenia sezonu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież