To już pewne! Rożnovia zagra w A-klasie bez barażu!

Rożnovia Rożnowo zagra w sezonie 2018/2019 na boiskach zespołów A-klasowych!

Wyjaśniła się sprawa Rożnovii. Zespół z Rożnowa miał zagrać na neutralnym boisku w barażu o grę w nowym sezonie w A-klasie. To jednak już nieaktualne! Rywal Rożnovii wycofał się z walki o grę w wyższej lidze. Tym sposobem Rożnovia Rożnowo jest już pewna awansu do A-klasy!

Zarządowi klubu oraz całej drużynie ze sztabem trenerskim serdecznie gatulujemy i życzymy powodzenia w nowym sezonie na boiskach A-klasy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież