Rożnovia czeka w napięciu na decyzję WZPN. Będzie awans?

Rożnovia Rożnowo w poniedziałkowe południe dowie się, czy jesienią zagra na boiskach A-klasy!

Rożnovia w ostatnich meczach rundy wiosennej potraciła sporo punktów. Nagle sprawa awansu, która wydawała się bardzo realna, stanęła pod znakiem zapytania. Dziś 17 czerwca musiała wygrać spotkanie w Kiszkowie. To zadania wykonała pokonując Wełniankę 3:1. Ponieważ swoje spotkanie przegrała drużyna KS Łopuchowo rożnowski klub znalazł się na czwartej pozycji na koniec sezonu w poznańskiej B-klasie gr. 1. 

Z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa w poniedziałek 18 czerwca Rożnovia powinna otrzymać potwierdzenie z WZPN-u o wywalczeniu awansu do A-klasy. Tego drużynie z Rożnowa serdecznie życzymy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież