Emocjonujące derby w Lipie na remis (film)

| Łukasz | Rożnovia Rożnowo

emocjonujace derby w lipie na remis lks lipa roznovia roznowo

LKS Lipa zremisował w derbach z Rożnovią Rożnowo 2:2 (2:0).

Gospodarze po wygranej z Żydowie liczyli na kolejne punkty. Pierwsza połowa wskazywała na to, że mogą pokusić się nawet o komplet punktów. LKS lepiej radził sobie z rozgrywaniem piłki i był znacznie groźniejszy. Efektem tego były 2 bramki Szymona Szachta.

Po zmianie stron to już dominacja Roznovii. Zespół przeprowadzał zmasowane ataki. Dopiął swego w 80 minucie za sprawą Damiana Ławniczaka. W jednej z ostatnich akcji Borys Dolata doprowadził do wyrównania, a chwilę później Robert Byczyński mógł dać nawet zwycięstwo gościom.

Wg profilu społecznościowego LKS bramka na 1:2 nie powinna być uznana. Bramki na 1:2 i 2:2 zarejestrowaliśmy na kamerze. Zachęcamy do obejrzenia najważniejszych wydarzeń z drugiej części meczu.

Bramka Jabłońskiego w Pile. Rożnovia zdobyła 5 bramek!

Dwie bramki zdobyła Sparta Oborniki w Pile. Niestety jedna z nich była samobójczą.

Rożnovia została w lidze okręgowej. Kto będzie jej trenerem?

Rożnovia Rożnowo zakończyła sezon 2022/2023 sukcesem. Po heroicznej walce w rundzie wiosennej utrzymała się w lidze okręgowej.