Emocjonujące derby w Lipie na remis (film)

emocjonujace derby w lipie na remis lks lipa roznovia roznowo

LKS Lipa zremisował w derbach z Rożnovią Rożnowo 2:2 (2:0).

Gospodarze po wygranej z Żydowie liczyli na kolejne punkty. Pierwsza połowa wskazywała na to, że mogą pokusić się nawet o komplet punktów. LKS lepiej radził sobie z rozgrywaniem piłki i był znacznie groźniejszy. Efektem tego były 2 bramki Szymona Szachta. 

Po zmianie stron to już dominacja Roznovii. Zespół przeprowadzał zmasowane ataki. Dopiął swego w 80 minucie za sprawą Damiana Ławniczaka. W jednej z ostatnich akcji Borys Dolata doprowadził do wyrównania, a chwilę później Robert Byczyński mógł dać nawet zwycięstwo gościom.

Wg profilu społecznościowego LKS bramka na 1:2 nie powinna być uznana. Bramki na 1:2 i 2:2 zarejestrowaliśmy na kamerze. Zachęcamy do obejrzenia najważniejszych wydarzeń z drugiej części meczu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież