Przegrana Rożnovii

roznovia roznowo gks gultowy fot roznoviaRożnovia Rożnowo przegrała z GKS Gułtowy 1:3.

Drużyna Rożnovii kontynuowała w niedzielę serię spotkań rozgrywanych na wyjeździe. Tym razem zmierzyła się z GKS Gułtowy. Po serii dwóch wygranych zdarzyła się rożnowskiej drużynie przegrana. Rywal był skuteczniejszy i wygrał ten mecz 1:3.

Swoje spotkania wygrali także: Meblorz Swarzędz i KS Łopuchowo. Pauzowała tym razem drużyna Antares Zalasewo. W tabeli B-klasy zdecydowanie prowadzi Meblorz. Za nim nadal znajduje się Rożnovia, ale jej przewaga nad pozostałymi zespołami zmniejszyła się. 

Kolejne spotkanie Roznovia zagra w Kicinie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież