Wygrana Rożnovii, przegrana MKS Sparta

roznovia roznowo fot. roznovia

Rożnovia Rożnowo wygrała wyjazdowe spotkanie z Liderem Szczytniki Czerniejewskie.

Rożnovia wygrała mecz w Żydowie z Liderem Szczytniki Czerniejewskie. To tam właśnie rozgrywa swoje mecze dzisiejszy rywal rożnowian. Wicelider wygrał to spotkanie 3:1. Bramki dla gości. strzelili: Damian Ławniczak i Kamil Andrzejewski. Stan boiska nie pozwalał na płynną grę. Zwracali na to uwagę już wcześniej zawodnicy LKS Lipa.

Przy ul. Objezierskiej MKS Sparta przegrał z Wartą Międzychód 1:2(0:1). Honorowe trafienie w 90 minucie zdobył Hubert Ratajczak.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież