Sparing Rożnovii z Golnicą (foto)

sparing roznovii z golnica

W Rożnowie odbył się mecz towarzyski pomiędzy Rożnovią i Golnicą Ryczywół.

 

Mecz odbył się w niskiej temperaturze. Termometry w godzinie rozgrywania meczu wskazywały -4 stopnie, ale ta odczuwalna była jeszcze niższa. Zmrożone boisko nie ułatwiało gry. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Rożnovii (jednej bramki dla Rożnovii nie uznano).

Oba zespoły przygotowują się do rundy wiosennej z myślą walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież