Pewne wygrane Lipy i Rożnovii

Wygrane Roznovii i LKS Lipa

Kolejne 3 punkty wywalczył zespół LKS Lipa. Ze wzycięstwa cieszył się także zespół Rożnovii.

W poznańskiej B-klasie obaj nasi reprezentanci zdobyli w niedziele komplet punktów. Najpierw w Kąsinowie Rożnovia pokonała Matrot 4:1.

Rywal nie zmusił nas do wielkiego wysiłku - mówił po meczu wiceprezes Przemysław Szrama. Wygraliśmy zasłużenie, a przy okazji pokazaliśmy kawałek dobrej piłki. Cały czas walczymy o jak najwyższą lokate na koniec sezonu.

Bramki dla Roznovii zdobyli: Kamil Andrzejewski 2, Wojciech Janka 1, Michał Nadstaga 1.

Dobrą passę podtrzymał zespół z gminy Ryczywół. LKS Lipa pokonał dziś LZS Otorowo 5:2. Dzięki wygranej lipska drużyna umocniła się w górnej części B-klasy.

Przypominamy, że w piątek Wełna Rogoźno przegrała z Wiarą Lecha 0:2 (0:1). W sobotę w Kaźmierzu 3 punkty wywalczył zespół Piotra Kucharskiego i Michała Stachowiaka. Orkan wygrał bowiem z Czarnymi 3:0.

Najwyżej skalsyfikowana z naszych zespołów Sparta zdobyła punkt w Tarnowie Podgórnym. Oborniczanie zremisowali z Tarnovią 2:2.

O 16:00 rozpoczął się mecz w Ryczywole między Golnicą a Sokołem Gębice.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież