Marcin Stypuła prezesem Rożnovii

Marcin Stypula prezesem Roznovii

Marcin Stypuła został nowym prezesem Rożnovii Rożnowo. 

 

W 2017r. nastąpiło już sporo zmian w piłkarskiej Rożnovii. Obowiązki zawodowe nie pozwalały na poświęcanie klubowi wystarczającej ilości czasu Pawłowi Rydzewskiemu. W związku z tym nastąpiły zmiany w zarządzie. Nowym szefem został Marcin Stypuła. Funkcja wiceprezesa przypadła Mirosławowi Patelskiemu i Przemysławowi Szramie.

Zespół prowadzi Michał Nadstaga. Seniorzy przygotowują się do rundy wioennej od połowy stycznia. Przed startem rozgrywek rozegrają kilka sparingów.

Coraz liczniejszą grupę młodzików ma pod swoją opieką Jakub Brzostowski. W tej chwili młody zespół składa się z blisko 40 zawodników. 

Na temat zespołu można znaleźć informacje nie tylko na facebooku. Klub także zbudował nową stronę internetową pod adresem www.roznovia.pl. Zachęcamy do jej odwiedzin.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież