LKS Lipa przegrywa w derbach z Rożnovią (foto)

LKS Lipa - Rożnovia

Niedzielne derby odwiecznych rywali pomiędzy zespołem LKS Lipa a Rożnovią Rożnowo zakończyły się porażką gospodarzy 1:3.

Pierwsze minuty meczu to bardzo słaby poziom piłkarski prezentowany przez oba zespoły. W pierwszym kwadransie przeważali jednak gospodarze z Lipy. Dowodem tego były nieliczne strzały oddawane na bramkę Karola Nowaka.  W 20 min kontuzji doznał filar obrony Rożnovii czego efektem była wymuszona zmiana. Dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy działo się coś ciekawego. Otóż minutę przed zakończeniem pierwszej części gry po zamieszaniu w polu karnym i stałym fragmencie gry gospodarze strzelają bramkę do szatni.

W drugiej połowie poruszeni przez kibiców, trenera i kolegów z zespołu piłkarze Rożnovii włączyli kolejny bieg a ich gra wyglądała o niebo lepiej. Pierwszy sygnał do ataku dał Mateusz Budziński. Otrzymawszy piłkę na 30 metrze bez zastanowienia uderzył. Piłka poszybowała pod poprzeczkę a źle ustawiony bramkarz nie miał nic do powiedzenia przy strzale. Remis 1-1. Od tego momentu to Rożnovia przejęła kontrole na boisku. Bardzo ruchliwy Mateusz Grządzielewski po wielu atakach na bramkę rywala osiągnął zamierzony cel. Po asyście wprowadzonego w 65 min. Marcina Stypuły wyprowadził na prowadzenie gości z Rożnowa. O sobie nie dali zapomnieć Kibole Rożnovii, którzy wspierali swój klub przez cały mecz głośnym dopingiem ale nie tylko. Było ich widać i słychać w całej Lipie. W 82 minucie spotkania Mateusz Budziński zaliczył piękną asystę dośrodkowując piłkę na głowę Patryka Jarmużaka. Rożnovia objęła prowadzenie 1:3 i nie dała sobie go wyszarpać do końca meczu.

LKS Lipa vs Rożnovia Rożnowo 1:3

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież