Rożnovia pokonała lidera! (foto)

Rożnovia pokonała Orła Słopanowo

W niedzielne popołudnie drużyna Rożnovii Rożnowo w kolejnej kolejce B-klasy wybrała się na mecz do Słopanowa, gdzie podejmowała aktualnego lidera tabeli, drużynę Orła. W słoneczny dzień na bardzo dobrze przygotowanym lecz krótkim boisku dopisywała atmosfera na trybunach ale też gra sprawiała większą przyjemność. W pojedynku zmierzyły się pierwsza i czwarta drużyna tabeli.

Początek spotkania należał do rożnowian , którzy rozpoczęli mecz zdecydowanie i ofensywnie. Pierwszą dogodną sytuację miał Mateusz Grządzielewski, który po dwójkowej akcji z Jakubem Doroszem znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Niedopieszczenie strzału słabszą nogą spowodowało jednak to, że piłka ominęła bramkę. Piłkarze Orła również mieli swoje groźne akcje, jedną z nich był chociażby strzał samobójczy Mikołaja Nadstagi, który uderzył w poprzeczkę Karola Nowaka. Zagęszczenie w środku pola sprawiło, że obie drużyny starały się atakować skrzydłami lub uruchamiać napastników długimi piłkami za obrońców. W tym aspekcie świetną postawą popisał się młody zawodnik Rożnovii, Jakub Dorosz, który dryblował dośrodkowywał i walczył o każdą piłkę. W 32 minucie spotkania świetną okazję miał Mateusz Grządzielewski jednak jego strzał z 30 metra uderzył w poprzeczkę i piłka poszybowała na aut bramkowy. Do połowy wynik remisowy, bezbramkowy.

Drugą partię spotkania od początku kontrolowali gospodarze, którzy przycisnęli Rożnovię i nacierali na jej bramkę przez blisko 20 min. Po świetnej grze w obronie Mikołaja  Nadstagi rolę na boisku się odwróciły. Najbardziej waleczny na boisku Krystian Kołodziej faulowany wielokrotnie nie pozwalał przedostać się na połowę gości graczom Orła Słopanowo. W 57 minucie spotkania po rzucie wolnym i zamieszaniu w polu karnym bramkę na 0-1 zdobyła Rożnovia. Kilkanaście minut później sprawy gości się pokomplikowały. Kapitan drużyny Rożnovii Michał Grabiarz obejrzał drugą żółtą kartę czego konsekwencją było wyrzucenie z boiska. Do końca spotkania na boisku panowała nerwowa atmosfera a drużyna gości skutecznie odpierała ataki Orłów. Gospodarze zdołali strzelić bramkę na 1-1 jednak sędzia boczny uniósł chorągiewkę i bramka została nie uznana.

Orzeł Słopanowo vs Rożnovia Rożnowo 0-1

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież