Rożnovia pokonała Rokitę II (foto)

Rożnovia pokonała Rokitę II

W kolejnym ligowym starciu Rożnovia Rożnowo podejmowała na własnym boisku drugi zespół Rokity Rokietnica.

W niedziele 21 września gospodarze podeszli do meczu w optymalnym składzie lecz nadal bez pauzujących długi już czas zawodników. Pierwsze minuty spotkania pokazały zaangażowanie i walkę o każdą piłkę ze strony obu zespołów jednak nie przyniosło to żadnych efektów bramkowych. Ciekawiej zrobiło się pod koniec pierwszej połowy. W 34 minucie spotkania po faulu na skrzydłowym Rożnovii sędzia podyktował rzut wolny. Do piłki podszedł Damian Ławniczak i strzałem z 30 metrów pokonał bramkarza gości.

W drugiej części spotkania Rożnovia znacznie poprawiła swoją grę. Efektem tego były dwie strzelone bramki. Autorem pierwszej został Patryk Jarmużak. Po mocnym uderzeniu Mateusza Budzińskiego z rzutu wolnego pod poprzeczkę bramkarz gości „wypluł” piłkę a to wykorzystał strzelca drugiej bramki uderzając ją głową. Po wprowadzeniu na boisko Mateusza Grządzielewskiego formacja ofensywna Rożnovii stała się bardziej ruchliwa i efektywniejsza. Po jednym z rajdów tego zawodnika i pięknym dośrodkowaniu drugą bramkę w spotkaniu zdobył Damian Ławniczak wbijając futbolówkę z najbliższej odległości. Piękna i waleczna postawa Mateusza Byczyńskiego, który powrócił do gry i zadebiutował w tym sezonie nie pozwoliła na częste przedostawanie się przeciwników w pobliży pola karnego Karola Nowaka. W drugiej części spotkania szansę na podwyższenia wyniku miał również Krystian Kołodziej. Po faulu w polu karnym i pięknej akcji Mateusza Grządzielewskiego sędzia wskazał wapno.  Do piłki podszedł wspomniany wcześniej Krystian Kołodziej jednak przestrzelił.

Rożnovia Rożnowo vs Rokita II Rokietnica 3-0

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież