Rożnovia będzie walczyła do końca

rozowo

Niestety najgorszy z możliwych scenariuszy spełnił się. Rożnovia przegrała dziś 18 maja na wyjeździe z KS Sarbia 2-3(2:1).

Pierwsza połowa należała do gości, którzy po 16 minucie prowadzili już 1-0. Bramkę z rzutu karnego po faulu i akcji Krystiana Kołodzieja strzelił Mateusz Patelski. Bardzo słabo przygotowana murawa nie sprzyjała zawodnikom. Niemożliwością było prowadzić futbolówkę  przez 5 metrów bez jakiegokolwiek podskoku piłki na kępie. Aż trudno uwierzyć jak takie boisko mogłoby spełnić wymogi  A-klasowe jednak chyba każdy wie jak to tłumaczyć. Rożnovia grająca mecz o wszystko w 35 minucie spotkania zdobyła bramkę na 2-0. Jej autorem został Marcin Stypuła, który technicznym strzałem z powietrza pokonał bramkarza gospodarzy. Jeszcze przed przerwą KS Sarbia zdobyła bramkę kontaktową. Szybki rzut z autu na połowie przeciwnika i strzał po ziemi na długi słupek pozwolił zbliżyć się graczom Sarbii do Rożnovii. Do połowy wynik 1-2 dla Rożnovii.

Druga część spotkania rozpoczęła się dobrze dla gospodarzy. Rzut karny podyktowany przez sędziego zamienił na bramkę napastnik drużyny gospodarzy. Nie było to jednak bezpośrednie trafienie z karnego bowiem bramkarz Rożnovii obronił rzut karny niestety przy dobitce nie miał już szans.  Gra obu drużyn odmieniła się. Rożnovia prezentująca w pierwszej połowie dobry futbol straciła na sile. Wykorzystali to zawodnicy KS Sarbii, którzy  zdołali wyrównać z rzutu karnego w 63 minucie spotkania. Fatalna dyspozycja głównego arbitra zdecydowanie przyczyniła się do losów spotkania. Zastraszany przez kibiców drużyny KS Sarbia podyktował dwa rzuty karne w meczu dla gospodarzy. Bramka decydująca o zwycięstwie padła w 78 minucie.  Do końca spotkania utrzymał się niekorzystny dla Rożnovii wynik. Arbiter główny podyktował dwie czerwone kartki po jednej dla zawodników obu drużyn i masę żółtych przez 90 minut trwania spotkania.

Czy to już koniec marzeń Rożnovii o utrzymaniu?  Realista szukałby w tym wypadku tylko spadku jednak matematyczne szanse nadal pozostają. Drugi nasz reprezentant w A-klasie także przegrał. Orkan Objezierze okazał się słabszy w Obrzycku od Warty (2:5).

Rożnovia Rożnowo vs KS Sarbia 2-3

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież