Przygotowania Rożnovi do rundy wiosennej

Przygotowania Rożnovi do rundy wiosennejW trzecim sparingu przygotowawczym do rundy wiosennej Rożnovia podejmowała w Ryczywole zespół Wełny Rogoźno 2, złożony z byłych juniorów tego klubu, występujący obecnie w B-klasie.

Dobre warunki pogodowe i stan murawy sprawił, że gra stawała się przyjemnością. Zespół Rożnovii szybko objął prowadzenie za sprawą Przemka Szramy, który wykorzystał błąd bramkarza przy wyjściu do dośrodkowania. Wyrównanie nastąpiło w 25 min spotkania po stracie w środku pola. Napastnik Wełny uderzył futbolówkę z bliskiej odległości nie dają szans bramkarzowi. Przez kolejne 15 minut meczu remisowo. Zespół z Rogoźna przeważał szczególnie w środku pola, gdzie rozgrywał piłkę przez większość spotkania. Wynik do połowy to remis 1-1.

Druga bramka dla Rożnovii padła po stałym fragmencie gry w 57 min. Dośrodkowanie  z rzutu rożnego wykorzystał strzałem głową Krystian Kołodziej. Kwadrans później po brutalnym faulu Mateusza Grządzielewskiego w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę a egzekutor wyrównał wynik spotkania, 2-2. W 78 minucie fatalny błąd wykonał obrońca Wełny. Z zamiarem powstrzymania napastnika wybił piłkę spod jego nóg. Ta jednak zamiast poza polem gry wylądowała w siatce, lobując bramkarza. Rożnovia prowadziła krótko ponieważ ostatnie słowo należało do przeciwnika. Po stracie w 86 minucie meczu Wełna Rogoźno wyrównała na 3-3.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież