Zwycięski sparing Rożnovii

| eoborniki.pl za Przemek Szrama | Rożnovia Rożnowo

W ramach przygotowań do rundy wiosennej  Rożnovia Rożnowo rozegrała dziś kolejne spotkanie. Jej rywalem był beniaminek A-klasy, zespół Warty Obrzycko.

Mecz zapowiadał się na bardzo wyrównane spotkanie. Realia okazały się nieco inne. Pierwsza część rozgrywanego w minusowej temperaturze spotkania w Rożnowie należała do Warty. To ona szybciej przystosowała się do tych warunków i do przerwy prowadziła 2:1. Druga połowa należała już jednak do Rożnovii, która strzelając 3 bramki wygrała spotkanie 4:2.

Bramki dla Rożnovii zdobyli : M.Byczyński, D.Ławniczak, M.Grządzielewski, W.Szrama.

Skład wyjściowy: Szymkowski, Budziński, Grabiarz, Nadstaga, Nowak, P. Szrama, Patelski, Byczyński, W. Szrama, Ławniczak, Grządzielewski

W drugiej połowie na boisku pojawili się: M. Byczyński i K.Chudziński.

Bramka Jabłońskiego w Pile. Rożnovia zdobyła 5 bramek!

Dwie bramki zdobyła Sparta Oborniki w Pile. Niestety jedna z nich była samobójczą.

Rożnovia została w lidze okręgowej. Kto będzie jej trenerem?

Rożnovia Rożnowo zakończyła sezon 2022/2023 sukcesem. Po heroicznej walce w rundzie wiosennej utrzymała się w lidze okręgowej.