Bramka Jabłońskiego w Pile. Rożnovia zdobyła 5 bramek!

| Łukasz | Rożnovia Rożnowo

Dwie bramki zdobyła Sparta Oborniki w Pile. Niestety jedna z nich była samobójczą.

Z dużymi nadziejami pojechali piłkarze Sparty do Piły. Po przegranej z Płomieniem Przyprostynia obornicki zespół liczył na lepszą grę w dzisiejszym spotkaniu. Różnica była widoczna. Niestety punktów nie udało sie zdobyć. Prowadzenie objęli gospodarze. Bramka niestety była samobójczą. Spartę to nie podłamało. Pięknym strzałem w okienko bramki rywali popisał się Norbert Jabłoński i wyrównał na 1:1.

Wyniku nie udało się utrzymać do końca spotkania. KP Piła był skuteczniejszym i zaliczył jeszcze jedno trafienie.

Dziś nie udało się zdobyć jeszcze choćby punktu. Postęp w jakości gry Sparty był jednak widoczny. Kolejny mecz Sparta zagra przy ul. Objezierskiej przeciwko Sokołowi Pniewy.

Bardziej usatysfakcjonowani mogą być kibice Rożnovii. Ich drużyna pewnie pokonała Radwan Lubasz. Do przerwy gospodarze prowdzili już 3:0. W 55 minucie Radwan zdobył bramkę. Jak się okazało było to tylko trafienie honorowe. Rożnovia 10 minut później podwyższyła wynik na 4:1, a w 80 minucie ustaliła wynik na 5:1.

KP Piła - MKS Sparta Oborniki 2:1

Rożnovia Rożnowo - Radwan Lubasz 5:1

Rożnovia została w lidze okręgowej. Kto będzie jej trenerem?

Rożnovia Rożnowo zakończyła sezon 2022/2023 sukcesem. Po heroicznej walce w rundzie wiosennej utrzymała się w lidze okręgowej.