Mariusz Szyszka trenerem KS Rożnovia Rożnowo

Mariusz Szyszka został trenerem KS Rożnovia Rożnowo.

Klub Sportowy Rożnovia Rożnowo będzie w rundzie wiosennej walczył o utrzymanie w A-klasie. Obecnie zajmuje przedostatnie miejsce z dorobkiem 7 punktów. W walce o utrzymanie zespołu A-klasowego ma pomóc nowy trener. Został nim Mariusz Szyszka.

Trener KS Rożnovia to wychowanek MKS Sparta Oborniki. Z niej trafił do Amici Wronki, a następnie na Bułgarską w Poznaniu. Mariusz Szyszka zaliczył w barwach Kolejorza 2 występy w seniorskim zespole pod wodzą Franciszka Smudy.

Mariusz Szyszka jesienią był zawodnikiem Rożnovii. Po groźnej kontuzji w jednym z meczów zrezygnował z gry.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież