W Rożnowie lepszy Meblorz (foto)

Meblorz Swarzędz wygrał z Rożnovią Rożnowo i awansował do pierwszej rundy Okręgowego Pucharu Polski.

W sobotnie popołudnie na boisku przy ul. Dworcowej w Rożnowie odbył się mecz Okręgowego Pucharu Polski. Gospodarze, a więc Rożnovia Rożnowo, podejmowała Meblorza Swarzędz. Przez wiele minut gospodarzom udawało się skutecznie powstrzymywać rywali. Rożnovia starała się utrzymywać, jak najdalej od swojej bramki piłkę. Bezbramkowy remis utrzymywał się do ok. 35 minuty. Wówczas w krótkim odstępie czasu Meblorz dwukrotnie udanie przeprowadził akcje swoim prawym skrzydłem i bramkarz Patryk Wierzbicki niewiele mógł zaradzić. 

Do przerwy Rożnovia przegrywała 0:2. Druga część meczu nie przyniosła kibicom Rożnovii radości. Meblorz strzelił jeszcze 3 bramki i rywale wygrali 5:0. Tym sposobem awansowali do kolejnego etapu rywalizacji w Pucharze Polski.

Rożnovia w tym spotkaniu zagrała bez kilku podstawowych zawodników.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież