Dawid Golon żegna się z Rożnovią

Dawid Golon nie narzeka na brak propozycji gry w sezonie 2019/2020.

Pobyt w Orkanie był cenną lekcją, a zaangażowanie i chęć zdobycia upragnionego awansu było widać już od pierwszego treningu. W Orkanie doświadczyłem bardzo dobrej organizacji i dyscypliny, co na poziomach A klasy zdarza się bardzo rzadko - podsumował czas spędzony w Orkanie Dawid Golon.

Po awansie Orkanu Objezierze do ligi okręgowej Dawid Golon przeniósł się do Rożnowa. Tam na pewno nie może zaliczyć sezonu do tak udanego, jak w Objezierzu. Rożnovia po dobrej jesieni zupełnie pogubiła się na wiosnę. Nie zmienia to faktu, że Golon zdobył dla Rożnovii 18 goli i miał 9 asyst.

Wiceprezes Rożnovii Przemysław Szrama: Dawid to na pewno zawodnik obdarzony niezwykle silnym uderzeniem. Jego doświadczenie przyda się każdej drużynie.

W składzie drużyny z Rożnowa jednak Dawida Golona nie zobaczymy. Sam zawodnik o nowym sezonie nie chce jeszcze mówić:

Oficjalnie nic powiedzieć nie mogę, mam kilka innych propozycji, także czas pokaże. Będę czynnym zawodnikiem, więc jakoś będę musiał pogodzić treningi w seniorskiej piłce jak i treningi z dzieciakami.

Temat pracy z dziećmi pojawił się wiosną. Dawid Golon został trenerem w Akademii Piłkarskiej Reissa w Rokietnicy. Przed wychowankiem MKS Sparta Oborniki zapowiada się więc pracowity sezon. Pozostaje życzyć mu wielu sukcesów.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież