Przegrana LKS z Gromem

Grom Binino okazał się lepszy w meczu z LKS Lipa.

Z wielkimi nadziejami jechała drużyna z Lipy na pierwszy swój mecz wyjazdowy w sezonie 2018/2019. Kadra zespołu nie była tak liczna od wielu miesięcy, a do tego nowy trener. Jak się okazało to za mało, jeśli w ostatniej chwili traci się najlepszego zawodnika. Szymon Szacht zmagał się z bólem zęba i nie mógł pomóc drużynie.

LKS walczył o choćby punkt. Przegrywając 0:2 zdołał zdobyć kontaktową bramkę za sprawą Artura Kaczmarka. Kolejnej się nie udało, co wykorzystał Grom podwyższając na 1:3.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież