Lipski Klub Sportowy z kolejną wygraną

Lipski Klub Sportowy pokonał w Osieku nad Notecią zespół Orła 3:0.

LKS pojechał na daleki wyjazd z jednym celem. Wywieźć stamtąd komplet punktów. Cel drużyna Mariusza Drewicza szybko zaczęła realizować. Szybko strzelone 3 bramki ustawiły mecz. 

Urazu w meczu doznał Adrian Rychlewski. Po zderzeniu z bramkarzem stracił przytomność. Dziś jednak czuje się już dobrze. LKS wygrał ten mecz 3:0. Wszystkie bramki strzelił Szymon Szacht.

W najbliższy weekend do Lipy przyjedzie Tornado Tarnowo.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież