Wygrane Orkanu i LKS, przegrane Tornado i Rożnovii

Kolejne punkty doliczyły do swojego konta zespoły z Objezierza i Lipy.

W Objezierzu gospodarze w samo południe podejmowali drużynę Orła Granowo. Początek meczu to konsternacja kibiców. Po 20 minutach Orzeł prowadził 2:0! Orkan ma jednak swój znak firmowy. Trener Piotr Kucharski wymaga gry do ostatniej minuty meczu. Kolejny raz Orkan pokazał charakter i wygrał to spotkanie 4:2. Bramkami podzieli się: Mateusz Grządzielewski, Wojciech Chudziński, Dawid Gałka, Michał Biedny.

Kolejny rywal za to przekonał się o sile Lipskiego Klubu Sportowego. Do Lipy zawitał zespół rezerw Noteci Rosko. Po 45 minutach wynik brzmiał 5:1 dla LKS. Gospodarze bramkę stracili po rzucie wolnym. Po przerwie Lipa zdobyła jeszcze 3 bramki i zasłużenie dopisała sobie 3 punkty. Najskuteczniejszy w tym meczu był Szymon Szacht, który zdobył 3 bramki. Oprócz niego strzelali: A. Stokłosa, T. Stokłosa, P. Garstecki, H. Koralewski, D. Kwiatkowski.

Na boisku w Ryczywole swój drugi mecz ligowy rozegrali zawodnicy KS Tornado Tarnowo. Błyskawica Bronisławki wygrała to spotkanie 2:0. Również bez punktów w tej kolejce jest zespół z Rożnowa. Rożnovia przegrała spotkanie 1:4 w Gaju Małym. Zieloni wcale nie byli lepsi od gości. Zieloni jednak okazali się skuteczniejsi i to oni cieszą się z 3 punktów.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież