Wygrane Orkanu i LKS, przegrane Tornado i Rożnovii

| Łukasz | LKS Lipa

Kolejne punkty doliczyły do swojego konta zespoły z Objezierza i Lipy.

W Objezierzu gospodarze w samo południe podejmowali drużynę Orła Granowo. Początek meczu to konsternacja kibiców. Po 20 minutach Orzeł prowadził 2:0! Orkan ma jednak swój znak firmowy. Trener Piotr Kucharski wymaga gry do ostatniej minuty meczu. Kolejny raz Orkan pokazał charakter i wygrał to spotkanie 4:2. Bramkami podzieli się: Mateusz Grządzielewski, Wojciech Chudziński, Dawid Gałka, Michał Biedny.

Kolejny rywal za to przekonał się o sile Lipskiego Klubu Sportowego. Do Lipy zawitał zespół rezerw Noteci Rosko. Po 45 minutach wynik brzmiał 5:1 dla LKS. Gospodarze bramkę stracili po rzucie wolnym. Po przerwie Lipa zdobyła jeszcze 3 bramki i zasłużenie dopisała sobie 3 punkty. Najskuteczniejszy w tym meczu był Szymon Szacht, który zdobył 3 bramki. Oprócz niego strzelali: A. Stokłosa, T. Stokłosa, P. Garstecki, H. Koralewski, D. Kwiatkowski.

Na boisku w Ryczywole swój drugi mecz ligowy rozegrali zawodnicy KS Tornado Tarnowo. Błyskawica Bronisławki wygrała to spotkanie 2:0. Również bez punktów w tej kolejce jest zespół z Rożnowa. Rożnovia przegrała spotkanie 1:4 w Gaju Małym. Zieloni wcale nie byli lepsi od gości. Zieloni jednak okazali się skuteczniejsi i to oni cieszą się z 3 punktów.

Damian Chmielewski wraca do LKS Lipa

Damian Chmielewski zagra wiosną w barwach Lipskiego Klubu Sportowego.  To jego powrót do Lipy po 1,5 roku.

Mecz Warta Wartosław - LKS Lipa odwołany

Spotkanie Warty Wartosław z LKS Lipa zostało odwołane z powodu warunków atmosferycznych.

Eliasz Wieczorek. Z Ocieszyna do Lipy (foto)

Eliasz Wieczorek stał się jednym z podstawowych zawodników Lipskiego Klubu Sportowego.

LKS Lipa - Golnica Ryczywół 3:3. Komentarze pomeczowe

Lipski Klub Sportowy zremisował z Golnicą Ryczywół 3:3. Po meczu wypowiedzieli się przedstawiciele obu drużyn.

Gracjan Olech: Trochę zawirowań było z tą naszą ligą

Lipski Klub Sportowy zaczyna nowy sezon od spotkania z Wartą Obrzycko.