fbpx

Lipski Klub Sportowy - RKS Wełna Rogoźno 10:1

Lipski Klub Sportowy zdeklasował w sparingu RKS Wełna Rogoźno.

Kluby piłkarskie przygotowują się coraz intensywniej do rozgrywek ligowych. Liczba spotkań kontrolnych rośnie. W środę 31 lipca w Lipie zmierzyły się drużyny, które zagrają w sezonie 2019/2010 w jednej grupie B-klasy. LKS podejmował RKS Wełna Rogoźno.

Spotkanie miało jak najbardziej charakter sprawdzający różnych zawodników i ustawień taktycznych. Obie drużyny zagrały też bez kilku doświadczonych graczy. Nie zmienia jednak faktu, że podopieczni trenera Mariusza Drewicza byli w tym meczu znacznie lepsi. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:0 dla gospodarzy! W drugiej części Wełna radziła sobie już lepiej, ale bramkę honorową zdobyła dopiero przy wyniku 10:0!

Lipski Klub Sportowy wzmocnił swoją kadrę w porównaniu do sezonu 2018/2019. Siła ofensywna jest jeszcze mocniejsza, a młodzież jest ogromnym atutem tej drużyny. LKS wysłał ligowym rywalom mocny sygnał. Sam RKS został zmotywowany do ciężkiej pracy. Mecz derbowy zapowiada się już dziś niezwykle emocjonująco. LKS do Rogoźna przyjedzie w połowie października. Warto zarezerwować sobie czas.

LKS Lipa - RKS Wełna Rogoźno 10:1 (8:0)

Tomasz Stokłosa 5, Kamil Chmielewski 2, Kamil Rembacz 2, Norbert Wierzbicki 1