Znamy skład poznańskiej A-klasy gr. 2. Bez LKS Lipa!

Lipski Klub Sportowy nie zagra w A-klasie!

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej ogłosił skład grup w A-klasie. Po wstępnym propozycji zmian WZPN otrzymał wiele głosów krytyki. W B-klasie liczba drużyn zmalałaby i zespoły w nich miałyby w swoich grupach często do pokonania ogromne odległości. Zarząd WZPN wycofał się z tego pomysłu. Ostatecznie w A-klasie będzie 9 grup po 14 zespołów. Niestety zespoły z trzecich miejsc w B-klasie z sezonu 2018/2019 nie otrzymały promocji do wyższej klasy rozgrywkowej. LKS Lipa nie zagra więc z Golnicą i Rożnovią! Informację potwierdził naszej Redakcji Andrzej Giczela z WZPN.

A-klasa, grupa 2

Błękitni Owińska

Byki Obrowo

Czarni Kaźmierz

Golnica Ryczywół

Huragan Młynkowo

Jurand Koziegłowy

Kłos Gałowo

LKS Baborówko

LZS Otorowo

Nałęcz Ostroróg

Rożnovia Rożnowo

Rzemieślnik Kwilcz

Tarnovia III Tarnowo Podg.

Zieloni Gaj Mały

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież