LKS Lipa w A-klasie!

Lipski Klub Sportowy zagra nowym sezonie w A-klasie!

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że LKS Lipa ma szansę gry w A-klasie. Na koniec sezonu 2018/2019 zajęła 3 miejsce w swojej poznańskiej grupie klasy B. Awans miały pewny dwie pierwsze drużyny z Otorowa i Baborówka. Dziś już jednak wiadomo, że ten sam zaszczyt dostąpił klub z Lipy.

LKS Lipa rozpoczyna przygotowania do sezonu 2019/2020 już 12 lipca. Pewne jednak już jest, że będzie to budowa formy na występy w A-klasie. Czekają nas zatem liczne derby. W A-klasie są bowiem od roku zespoły z Rożnowa i Ryczywołu. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież