LKS Lipa ogłasza nabór do swojej drużyny (film)

Lipski Klub Sportowy już 12 lipca rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu.

LKS Lipa ciągle jeszcze czeka na oficjalne potwierdzenie gry na poziomie A-klasy. Trzecie miejsce na koniec sezonu 2018/2019 okazało się najlepszym od 13 lat. Na dodatek ma być pozycją gwarantującą promocję do A-klasy. Trenerem drużyny na sezon 2019/2020 pozostał Mariusz Drewicz. 

LKS Lipa przygotowania do nowego sezonu rozpoczyna 12 lipca. Klub zaprasza na treningi osoby, które chciałyby przyłączyć się do zespołu. 

Tak wyglądał jeden z pierwszych treningów Mariusza Drewicza w Lipie: youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież