Trener Mariusz Drewicz podjął ważną decyzję

Mariusz Drewicz podjął decyzję, gdzie będzie trenował w sezonie 2019/2020.

Mariusz Drewicz przed rokiem zakończył po wielu latach współpracę z MKS Sparta Oborniki. Dość niespodziewanie znalazł się na ławce Lipskiego Klubu Sportowego. Początek sezonu dla klubu z Lipy nie był okazały. Trener tak naprawdę poznawała zespół podczas meczy ligowych. Przed sezonem widział zespół w grze podczas jednego sparingu. Nie miał dużego komfortu, albowiem do zepsołu dołączył bardzo późno.

Z każdym meczem drużyna i trener poznawali się coraz bardziej. Efektem tego była wspaniała seria wygranych pod koniec rundy jesiennej, ale i też wiosną. LKS zakończył sezon na trzecim miejscu w poznańskiej B-klasie. To najlepszy wynik od 13 lat!

Podczas sezonu LKS przeszedł prawdziwą metamorfozę. Na treningach w końcu pojawiać zaczęła się duża grupa zawodników. Trener Drewicz potrafił znaleźć wspólny język ze wszystkimi zawodnikami. Szczególnie zachwycenie byli najmłodsi. Ci nie tylko, że dostawali szanse udziału w treningach seniorów, ale szybko dostawali szansę gry w meczach ligowych. Zespół na mecze wyjazdowe często jechał w 18 zawodników. Na mecze w Lipie trener miał ból głowy. Miał bowiem do wyboru czasem nawet 25 zawodników. Atmosfera w zespole zarażała kolejne osoby, a kibice tłumnie przychodzili na mecze ligowe.

Nie mogło dziwić, że po sezonie trener Drewicz nie narzekał na brak propozycji. Wykonał w Lipie świetną pracę. Jego zaangażowanie i podejście do treningów oraz do zawodników z prędkością światła rozchodziła się po okolicy. Mariusz Drewicz miał o czym myśleć. Lipa jednak może głośno odetchnąć z ulgą. Trener Drewicz zostaje z LKS na sezon 2019/2020!

 youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież