LKS połamał rogi Rokicie (film)

LKS Lipa zdemolował sportowo drużynę Rokity Rokietnica.

Spotkanie w Lipie zapowiadało się niezwykle ciekawie. Oba zespoły marzą o awansie do A-klasy. Bezpośredni pojedynek rywalizaujacych o jeden cel drużyn zapowiadał się atrakcyjnie dla kibiców. Na boisku szybko jednak plany gości zostały zweryfikowane. Już bowiem w pierwszych minutach LKS objął prowadzenie 2:0. Ciężkie warunki pogodowe nie zatrzymywały Lipy. Do przerwy gospodarze zdobyli kolejne dwie bramki i prowadzili 4:0.

Po zmianie stron boiska ataki LKS nie wyhamowały. Gospodarze wykorzystywali błędy zmęczocnych rywali, którzy przyjechali w okrojonej kadrze. Licznik bramek zatrzymał się dopiero na 10 ku uciesze samych zawodników, ale i także kibiców. 

Spotkanie LKS pokazało siłę drużyny trenera Mariusza Drewicza. Szeroki skład i dobre przygotowanie fizyczne było fundamentem do niedzielnej wygranej. Kolejny raz swoją szansę otrzymali juniorzy i w pełni ją wykorzystują. Strzelcy bramek: Szymon Szacht 3, Kamil Chmielewski 3, Tomasz Stokłosa 1, Kamil Rembacz 1, Filip Łusiewicz 1, Sławomir Osak 1

Tak padały bramki w drugiej części spotkania youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież