Arka Kiekrz - LKS Lipa 1:12!

LKS Lipa rozgromił Arkę Kiekrz 12:1.

Sportowa złość - taka atmosfera panowała po spotkaniu z Czarnymi ll Wróblewo w Lipie. LKS stracił przed tygodniem wygraną w ostatnich minutach meczu, choć kontrolował całe spotkanie. Lipa w sobotnie popołudnie zareagowała na to niepowodzenie w jedyny słuszny sposób. 27 kwietnia Arka Kiekrz odczuła to wyraźnie na własnej skórze. Straciła 12 bramek zdobywając zaledwie 1. Do przerwy było już 6:1. Po przerwie LKS kontynuował strzelecki festiwal. Prym wiódł Szymon Szacht. Neymar zdobył aż 7bramek! 

1 maja LKS gra z KS Gaj Wielki. Zapraszamy do Lipy na godz. 13:00.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież