Wygrane LKS i Orkanu, przegrana Sparty

Z trzeciej wygranej w rundzie wiosennej cieszyli się w sobotnie popołudnie zawodnicy LKS Lipa.

 

Boisko w Golęczewie należało do tych niezdobytych dotychczas w pojedynkach GKS-u z LKS. Każda jednak seria ma swój koniec. Tak też się stało w przypadku zespołu z Lipy. Podopieczni trenera Mariusza Drewicza 13 kwietnia wygrali w Golęczewie 2:1. Bramki dla gości zdobyli Tomasz Stokłosa i Mateusz Kaczmarek.

Pierwsze minuty meczu to agresywna i ostra gra gospodarzy. Nie przeszkodziło to LKS objąć prowadzenie. Mogłoby być ono okazalsze, ale zabrakło skuteczności. W drugiej połowie GKS wyrównał i zrobiło się nerwowo. Zespół z Lipy po kilku minutach ponownie wyszedł na prowadzenie. Tym razem gospodarze nie mieli już sił na gonienie wyniku.

W Objezierzu Orkan grał z Orłem Słopanowo. Gospodarze chceili szybko zapomnieć o nieudanym spotkaniu w Buku. Gra na małych boiskach ewidentnie nie służy zawodnikom trenera Piotra Kucharskiego. W meczu z Orłem wszystko wróciło do normy. Efektowne 5:0 daje 3 punkty ważne punkty w walce o ligę międzyokręgową. Bramki zdobyli: Mikołaj Lis 2, Dariusz Senger, Norbert Jabłoński i Dawid Gałka.

Kolejne ważne punkty straciła natomiast obornicka Sparta. Drużyna ta, podobnie jak Orkan, walczy o awans. Z ligi okręgowej, jak i międzyokręgowej, awans wywalczą sobie tylko najlepsi. Drugie miejsce nikogo nie ucieszy. W Murowanej Goślinie obornicki zespół stracił 3 punkty. Przegrana 1:3 z Concordią spowodowała, że wyprzedziła oborniczan o 2 punkty Iskra Szydłowo, a Wełna Skoki zwiększyła przewagę do 4 punktów. Za tydzień niezwykle ważne spotkanie MKS Sparta Oborniki w Skokach. Już dziś zapraszamy kibiców na to wyjazdowe spotkanie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież