LKS Lipa niczym walec. Czas na wyzwanie wyjazdowe (film)

LKS Lipa pokonał wysoko Grom Binino i umocnił się na czwartym miejscu w tabeli B-klasy.

W Lipie zimą trwały intensywne przygotowania do rundy wiosennej. Oprócz regularnych treningów i sparingów zawodnicy starali się we własnym zakresie zadbać o kondycję fizyczną. Dodatkowo do zepsołu dołączyło kilku zawodników. Nastolatkowie walczą skutecznie o pierwszy skład i stanowią mocny punkt w zespole Mariusza Drewicza. Efekt pracy po pierwszych dwóch meczach jest imponujący. 6 punktów i aż 9 bramek zdobytych przy jednej straconej. 

W weekend w trzeciej kolejce LKS jedzie do Golęczewa. Nigdy drużynie z Lipy nie grało się łatwo z tym rywalem. Tym razem jednak jest duża szansa. Jeśli sędziowie nie będa głównymi bohaterami meczu, jak to miało miejsce jesienią, to w Golęczewie LKS może wyjechać ze zdobyczą punktową.

Co po meczu z Gromem Binino mówili trener Mariusz Drewicz i pomocnik Adrian Rychlewski? youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież